Termo

Shitet nga: Tm 23 Tet 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Elind 2 ne gjendje te rregullt krejt vetem ngjyra ju ka demtu ne disa pjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim