Termo

Shitet nga: Rudina 11 Nën 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo, eshte ne gjendje shum te mire dhe ka mbajtesen me rrota.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim