Termo

Shitet nga: Rabit 13 Nën 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon 3,5kw ne gjendje te rregullt me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim