Termo

Shitet nga: Xxxxxxx 17 Nën 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim