Termo

Shitet nga: Afrim Aliu 21 Dhj 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo 3 e gjysm e perdorur ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim