Termo

Shitet nga: arta 07 Jan 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim