Termo

Shitet nga: Xxxx 19 Jan 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes termo eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim