Termo

Shitet nga: Isak Cerka 24 Jan 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shum pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim