Termo

Shitet nga: Met 08 Shk 02:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo 3.5 kW, ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim