Termo

Shitet nga: Jeton 29 Shk 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termoja ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim