shes elindin

Shitet nga: mustaf 12 Mar 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Termo
Modeli: CEER
shes elind 2 vetem fuzen e ka ne defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim