Shitet termo

Shitet nga: Kimete 13 Pri 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Termo
Modeli: Elind
Termo eshte ne gjendje te rregullt dhe punon shume mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim