SHITET TERMOJA 2.5 KW

Shitet nga: AFERDITA 21 Mar 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Termo
Modeli: Termo
Shitet termoja 2.5 kw eshte shume e mire dhe e rujtun .Eshte prodhim slloven .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim