Termo3

Shitet nga: prishtin 06 Sht 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo3 eshte ne gjendje te rregullt .
Shitet 120€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim