Urgjent Termo elind 3.5 kw

Shitet nga: Vjollca 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo Elind 3.5 kw ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim