Urgjent Termo 3.5

Shitet nga: Vjollca 09 Jan 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim