VITRIN

Shitet nga: valon 13 Mar 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
SHITEN VITRINAT PER FURR JANE NE GJENDJE TE MIRE,QMIMI I DISKUTUSHEM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim