alfa term 20 kw

Shitet nga: muharrem 22 Shk 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
alfa term
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim