bejm shitjen e. KLIMAVE MONTIMIN DHE SERVISIMIN

Shitet nga: Fisi 06 Gsh 04:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
bejm shitjen e klimave te reja dhe te vjetra, me garancion prej 6 muj deri 2 vite , qmimi sipas marrveshjes, 044/872-729 ose 049/473-637
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim