bojler

Shitet nga: blerim 24 Shk 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet bojleri 120 litra gorenje ne gjendje te rregult
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim