iNvertor (1 kw ) Dhe Korektor ( 3000 vat )

Shitet nga: invertor 15 Nën 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
iNvertori Oshtë i ardhunë nga Zvicra
Oshtë në gjendje të shkelqyshum Punonë mirë
iNvertori oshtë....Mono-Fazë ( 1000 vat )
///////////////////////////////////////////////////////////////
Korektori Oshtë ( 3000 vat )
Korektori është Pakë i perdorun thuajse i ri
Korektori e Stabilizon shum mirë rrymen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim