kalda per nxemje

Shitet nga: islam 05 Nën 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes kaldane komplet me cisterne dhe paisje ne gjendje te rregullt, ne disponim menjehere 049675896 cmimi komplet 12.000euro i negocueshem.
te interesuarit mund ti shohin fotot me viber 044112133
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim