kallda elektrike 18kw

Shitet nga: naimi 22 Sht 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes kallda elektrike 18kw veq nje sezon e perdorun eshte prodhim vendor funksionale ,me pomp me ene expanduese ,veq se duhet me instalu ne rrjet,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim