kallda me pelet ose brener me pelet

Shitet nga: ekrem 02 Sht 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kerkoj te blej kallda me peelet komplet ose vetem breneri me pelet me sistem per marrje te peletit nga kazani
35 deri 40kw
Dergoni oferten ne email dhe
ndinji fote
E re apo e perdorur
Me intalim apo pa
Me transport apo pa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim