kamina 220 euro

Shitet nga: naim 24 Maj 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kaminen shum pak e perdorne (2 Muaj) i ka edhe qyngat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim