klim uno 18

Shitet nga: meriton 08 Shk 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes dy klima njera levizse si dhe nja statike kjo statike esht 18 the ka te gjitha paisjet kjo tjetra levise esht per 30metra katror.
Klima statike ka qmimin 300
Klima Levisje ka qmimin 120
dyajt bashk kan 390 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim