klima inverter ,ftofje ngrohje

Shitet nga: Klima Inverter Ekologjike 18 Maj 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
kemi klima inverter qe punojn deri ne -20 grad me hargjime shume te vogla (ekologjike)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim