klima

Shitet nga: mendi 20 Nën 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
vetem kjo ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim