koftorr

Shitet nga: **** 07 Tet 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes koftorrin osht shum i rujtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim