lind nxemje te nxehti e mban dy dit

Shitet nga: besnik 24 Tet 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Lindi me foto i kom.dy ne banes spo me duhen apo nxemje qe e mban te nxehtin 2 3 dit varsisht se sa e len mu nxeh i pershtatshem per biznese apo shtepi banimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim