maqina per vllag

Shitet nga: valoni 13 Jan 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
leshojm me qira maqinat per thithjen e mykut ujit neper.mure per shtepi lokale banesa maqinat jan.italiane e bejn nxerrjen e ujit prej mureve te lagta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim