nxemje me rrymë

Shitet nga: Avdyli 24 Dhj 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nxemja ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim