nxemje

Shitet nga: Xhevat 31 Tet 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet nxemja ngjendje tmir funksionon mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim