nxemje

Shitet nga: luta 16 Dhj 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes radiatora me rrym te posa ardhur nga gjermania radiatorat jan te ri ne paket kan edhe termostatin jan shum ekonomik te gjitha llojet shiten me shumic edhe pakic gjendemi ne prishtin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim