nxemje

Shitet nga: avni 22 Nën 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes radijatorin ne gjende pune, me ventilator per shprendarjen e ajrit. i ardhur nga kroacija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim