pajisje klimatike lëvizëse

Shitet nga: Ahmeti 27 Nën 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
klima ..Electrolux
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim