radiator

Shitet nga: valon shabani 08 Jan 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes dy radiator 12 brinesh qmimi volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim