shes kalldajen 90 kw centrometal

Shitet nga: ekrem 27 Tet 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes kalldajen 90 kw centrometal e kroacis i perdorur vetem tre dimra muni me ardh e me kshyr vet eshte ne prishtin tel 044 ose 049 427014
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim