shes klima

Shitet nga: halim 26 Gsh 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes 2 klima 12tshe ne gjendje te regullt per ma shum infto 044 783189
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim