shesim dhe montojm Klima te Reja edhe te perdorne

Shitet nga: F. T 15 Gsh 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shesim Klima te Reja : BEKO. AUX. SAMSUNG, UNO, EKOLUX etj, 1-2 vite Garancion + Montimi, Kemi edhe Klima te Perdorne 6-12 muj Garancion TEL... 044/872-729 ose 049-473-637
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim