shesim montojm dhe servisojm KLIMA

Shitet nga: ft 07 Sht 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shesim montojm dhe servisojm klima. kemi klima te reja dhe te perdorne 044/872-729 ose 049/473-637
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim