shesim montojm dhe servisojm klima

Shitet nga: fisi 17 Gsh 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
bejm shitjen montimin dhe servisimin e klimave. kemi klima te reja dhe te perdorne te gjitha jon me garancion prej 12 deri 24 muj. tel.044/872-729 ose 049/473-637
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim