shitet Klima AUX 12she

Shitet nga: ft 11 Gsh 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes KLIM en AUX 12 she 1 vit garancion, 044/872-729 ose 049/473-637
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim