shitet agregati 5.5

Shitet nga: endi 11 Dhj 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim