shitet gjeneratori agregati 5.5

Shitet nga: endi 12 Dhj 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim