shitet termo e ardhure prej bosnjes

Shitet nga: fatos 05 Dhj 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
termo eshte ne gjendje te mire
me thermostat te ri me gjitha paisjet reja mbrenda jane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim