shporet alfa

Shitet nga: rexhep 03 Mar 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
eshte ne gjendje te rregullt shum pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim