shporet me nxemje qendrore

Shitet nga: nuhi 14 Jan 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shporet i druve me nxemje qendrore i pa perdorur ne xhendje te shume te mire
nr.i vib. +38643879142
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim