shporet

Shitet nga: xhevdet 11 Sht 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet shporeti ngjyra e ka te kalter te mshelt per mashum na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim