shporet

Shitet nga: muhameti 08 Dhj 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes shporet shum i ruajtur dhe shum pak i perdorur .kontakt ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim